• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie głównej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu

SUKCESY W KONKURSIE "FOX"

Drukuj PDF

 fox2018

Nasi uczniowie, startujący w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "FOX", co roku odnoszą duże sukcesy. W tym roku dwoje uczniów - Aleksandra Olejarczyk (2C) oraz Mateusz Pondo (3ag) uzyskali wynik DOBRY, zajmując tym samym I miejsce w powiecie w swoich kategoriach.
Wielkie Gratulacje !!!

Opracowała
mgr Anna Kossowska

 

Euroscola!!!

Drukuj PDF

   euroscol2
Informujemy, że w konkursie Euroscola 2017 kilka drużyn  z naszej szkoły zostało nagrodzonych.  Termin wyjazdu  do Parlamentu Europejskiego w Strasburgu, gdzie będziemy uczestniczyć w zajęciach z rówieśnikami z krajów członkowskich UE,  zaplanowano dla nas na rok 2019. Już po raz czwarty bierzemy udział w Euroscoli i tak jak w poprzednich edycjach planujemy zwiedzanie ciekawych miejsc w drodze do i ze Strasburga. Gratulujemy wszystkim, którzy mieli odwagę zmierzyć się z niełatwym testem konkursowym i wykazali się kreatywnością w realizacji drugiego zadania(esej, mem).
Opracowały: mgr Agnieszka Zdechlik i mgr Izabela Tworuszka

 

XX Szkolne Prezentacje

Drukuj PDF

edu targi

Za nami kolejne Szkolne Prezentacje w hali MOSiR w Zabrzu.
Reklamowaliśmy NOWOŚĆ w naszej szkole - klasę politechniczną 1P. Uczniowie ubrani w firmowe bluzy Politechniki Śląskiej

Więcej…
 

SUKCESY W MEMORY MASTER 2018

Drukuj PDF

 memory1

W jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego Memory Master nasi uczniowie odnieśli bardzo duży sukces. Konkurs kierowany był do szkół podstawowych i gimnazjów. 6 uczniów uzyskało wyróżnienie, a aż 7 uzyskało tytuł Laureata. To jeszcze lepiej niż rok temu. Największy sukces odniosła Wiktoria Nawrocka z klasy 2 cg uzyskując 99 punktów na 100, co było najlepszym wynikiem w szkole.

Więcej…
 

Tydzień Humanisty

Drukuj PDF

human league

W ramach Tygodnia Humanisty uczniowie klas drugich (rozszerzenia z j. polskiego) 21.03.18r. zaprosili społeczność szkolną do obejrzenia  happeningu pt. "Przeszłość przyszłości".

Więcej…
 

Szkolny Dzień Papieski

Drukuj PDF

papa
W naszym mieście Dni Papieskie zwyczajowo zamykają się pomiędzy 2 a 8 kwietnia (rocznicą śmierci i pogrzebu św. Jana Pawła II).

Więcej…
 


Strona 2 z 56

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie