• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie głównej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu

Spotkanie przy kominku w ZSO!

Drukuj PDF

082
W zeszłym tygodniu w piątek (27.10.2017) w naszej szkole odbyło się Spotkanie przy kominku z cyklu Firesight Gatherings z gry Hearthstone. Wiele osób mogło przyjść do nas samemu lub ze znajomymi i wspólnie pograć w grę Hearthstone lub dopiero ją poznać. Uczestnicy spotkania mogli pograć przeciwko sobie lub ze sobą

Więcej…
 

Konkurs Halloween 2017

Drukuj PDF

 

 

P1390492

W piątek zostały wręczone nagrody dla zwycięzców w corocznym konkursie z okazji Halloween na plakat i dynie.
Jak co roku przygotowane prace były bardzo ciekawe, a wybór zwycięzców nie należał do łatwych. Przedstawiamy wyniki:

Więcej…
 

Konkurs na halloweenowe przebranie

Drukuj PDF

 DSC0141

31 października 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs na halloweenowe przebranie. Uczniowie konkurowali ze sobą w dwóch kategoriach - indywidualnej oraz klasowej.

Więcej…
 

"Tydzień Patrona"

Drukuj PDF

religa

W dniach 13 – 17 listopada w naszej szkole zorganizowany zostanie „Tydzień Patrona, prof. Zbigniewa Religi”. Przewidujemy zaproszenie wielu gości, prelegentów, którzy podzielą się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin nauki, także medycyny.

Więcej…
 

Czy słońce czy deszcz w ZSO jest Kartoffelfest!!!

Drukuj PDF

DSC05834

30 października w naszej szkole odbyła się piąta edycja święta ziemniaka - Kartoffelfest, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczniów.
 Uczniowie przystąpili do różnych konkursów np. na najładniejsze pieczątki czy figurki ziemniaczane oraz plakaty lub konkursy słowotwórcze.

Więcej…
 

Industrial Treasures Hunt 2017

Drukuj PDF

IMG-20171027-WA0001

z radością informujemy, że reprezentacja naszej szkoły w składzie Julia Podobińska 1b, Joanna Szyguła 1b, Jakub Wrzyciel 2b, Dominik Leksander 2b, oraz ich opiekun Pan Paweł Światek wywalczyła III miejsce w grze miejskiej Industrial Treasures Hunt - Poszukiwanie Skarbów.

Więcej…
 


Strona 3 z 54

I LO Brązowa Szkoła 2017

Nasze galerie