• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie głównej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu

Wielki geograficzny sukces

Drukuj PDF

W konkursie "90 min dookoła świata. Przystanek Afryka" nasze uczennice zajęły dwa pierwsze miejsca: Julia Podobińska I miejsce, a Wiktoria Watoła II. Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Krystyna Pilch

 
 

PechaKucha 20X20

Drukuj PDF

DSC00913.jpg DSC00924.jpg DSC00928.jpg DSC00931.jpg

W dniach  28.03.2017  oraz 25.05.2017 uczniowie klas drugich licealnych  mogli pochwalić się swoimi zdolnościami oratorskimi w języku angielskim przed szerszym gronem słuchaczy, przedstawiając prezentacje PechaKucha 20X20 przed klasami pierwszymi.

Więcej…
 

Dzień Przedmiotów Ścisłych

Drukuj PDF

Na poniedziałek 12 czerwca zaplanowany jest w naszej szkole Dzień Przedmiotów Ścisłych.

Więcej…
 

Najlepsza po raz trzeci

Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy, że nasza uczennica Julia Podobińska z klasy 3cg zdobyła 1. miejsce w wojewódzkim konkursie "Spotkanie z Sakurą – co Ty wiesz o Japonii?". Konkurs był przeznaczony  dla uczniów szczególnie zainteresowanych Krajem Kwitnącej Wiśni i obejmował wiedzę z zakresu geografii, kultury Japonii, życia codziennego kraju, a także sprawdzał umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Julia pokonała kilkudziesięciu uczestników zajmując trzeci raz najwyższe miejsce na podium. Serdecznie Julce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opracowała mgr Anna Sarzyńska

 

Projekt edukacyjny

Drukuj PDF

Projekt edukacyjny eTwinning

Więcej…
 


Strona 7 z 56

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie