• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie głównej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu

SUKCESY W KONKURSIE "FOX"

Drukuj PDF

Paulina Witkowska (3d) oraz Filip Gad (2c) uzyskali wynik BARDZO DOBRY w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego "Fox".
Nasi uczniowie co roku startują w tym prestiżowym konkursie, uzyskując wysokie lokaty.

Gratulujemy osiągnięć!!!

Opracowała
mgr Anna Kossowska

 

KOBIETA RENESANSU!!!

Drukuj PDF

Z dumą ogłaszamy, że nasza uczennica Julia Podobińska (3cg), uzyskała tytuł podwójnego laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych: z języka polskiego oraz z wiedzy o społeczeństwie.

Więcej…
 

Pokaż nam język

Drukuj PDF

Ośmioro uczniów klas pierwszych i drugich naszego liceum będzie reprezentować naszą szkołę w drugim etapie ogólnopolskiego konkursu "Pokaż nam język" organizowanego przez Wyższe Szkoły Bankowe. W drugim etapie uczniowie będą musieli odpowiedzieć w języku angielskim bądź niemieckim na pytania, których motywem przewodnim będzie temat "Społeczeństwo wielokulturowe jako wyzwanie XXI wieku". Życzymy powodzenia!

Opracowała: mgr Agnieszka Zdechlik

 

Laureat konkursu

Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy, iż uczeń klasy IIIc, Mateusz Chłopek, uzyskał tytuł laureata I stopnia w ogólnopolskim konkursie „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” w dziedzinie fizyki.

Więcej…
 

Dzień Otwarty

Drukuj PDF

Jedynka receptą na sukces

Uczniowie i nauczyciele ZSO w ZABRZU,

tj. Gimnazjum nr 1 im. prof. Z. Religi
I Liceum Ogólnokształcącego
im. prof. Z. Religi

zapraszają uczniów gimnazjum oraz ich rodziców na:

Dzień Otwarty

27 kwietnia 2017 r [ zobacz ]

 

KOLEJNE SUKCESY JĘZYKOWE!

Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy, że drużyna uczniów naszej szkoły w składzie Julia Podobińska i Wojciech Owczarek z klasy IIIcg (uczniowie mgr Agnieszki Zdechlik) oraz Mateusz Pondo i Mateusz Wicher z kl.IIag (uczniowie mgr Magdaleny Robotyckiej) zajęli II miejsce w Zabrzu w Konkursie Wiedzy o Stanach Zjednoczonych i języku angielskim "Anglomania", organizowanym przez ZSO 11. Poza konkursem zaśpiewała Natalia Chodacz z kl.IIIcg. Serdecznie gratulujemy dzielnej drużynie!!!

Opracowała mgr M.Robotycka

 


Strona 9 z 57

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie