• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konferencja nauczycieli matematyki

Drukuj PDF
W dniach 26 - 29.01.07 odbyła się w Muszynie XVI Ogólnopolska Konferencja Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki „ Matematyka nasza niedostrzegalna kultura, nad którą patronat honorowy, między innymi, objęli: Ministerstwo Edukacji i Nauk oraz Marszałek Województwa Śląskiego Janusz Muszyński. Konferencja odbywała się z udziałem gości zagranicznych z krajów: Stany Zjednoczone, Anglia, Słowacja, Litwa, Łotwa, Czechy, Węgry, Holandia. W konferencji tej brało udział dwóch nauczycieli z naszej szkoły mgr Janina Duda i mgr Janina Ziętek. Janina Duda przeprowadziła w trakcie konferencji warsztaty dla nauczycieli gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych.
 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie