• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kolejny wyjazd do Brukseli

Drukuj PDF

Wśród 5 zabrzańskich laureatów  tegorocznej -IX edycji konkursu  "Wygraj Brukselę!" znaleźli się uczniowie klasy 2a2:

Aleksandra Grabowska, Aleksandra Stuchlik, Daniel Jaworski. W nagrodę na początku nowego roku szkolnego wezmą udział w podróży studyjnej do Brukseli. W ramach podróży odbędą się spotkania w ważnych instytucjach w Brukseli takich jak: Parlament Europejski, Komisja Europejska, Przedstawicielstwo RP przy UE oraz NATO. Uczestnicy wezmą również udział w spotkaniach z ciekawymi ludźmi pracującymi na co dzień w instytucjach europejskich. Organizatorami konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej są Śląski Związek Gmin i Powiatów oraz Stowarzyszenie "Akademia Edukacji Europejskiej".
Gratulujemy!!!

Opracowała mgr Izabela Tworuszka

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie