• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wygrali i zwiedzali Brukselę

Drukuj PDF

Zobacz też reportaż z wymiany Polsko-Niemieckiej


 

W ubiegły roku szkolnym trzech uczniów liceum zostało laureatami konkursu „Wygraj Brukselę”.

W nagrodę w październiku odbyli wizytę studyjną w Brukseli.
Oto ich relacja:
„Wyjazd do Brukseli był bardzo ciekawym doświadczeniem.  Mieliśmy okazję odwiedzić niedostępne dla zwykłych „śmiertelników” miejsca np. Kwaterę Główną NATO, gdzie spotkaliśmy wielu wojskowych i pracowników dyplomacji z różnych krajów. Odwiedziliśmy również Parlament Europejski, Komisję Europejską oraz inne ciekawe miejsca np. Atomium, miejsce bitwy pod Waterloo. Sądzimy, że taki wyjazd daje szansę na bliższe poznanie miejsc znanych dotychczas tylko z lekcji wiedzy o społeczeństwie czy historii. Jest nie tyko nagrodą za osiągniecia w konkursie wiedzy o UE, ale także praktyczną lekcją WOS-u.”

Opracowali: Łukasz Wiloch kl.3b, Daniel Bonio kl.3a, Michał Tworuszka kl.2b

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie