• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zjazd absolwentów 2014

Drukuj PDF

Zapraszamy Absolwentów "Jedynki" 4 października 2014 r. (w sobotę) na uroczystości z okazji Jubileuszu 85-lecia szkoły czyli na "RAUT w JEDYNCE".

Rozpoczynamy o 12:00 mszą świętą w kościele pw. św. Anny. Od 13:30 rejestracja uczestników w szkole.
Świętujemy i bawimy się od 14:00 do ... ?

W programie: magiczny koncert "Powróćmy dziś do szkolnych lat" z udziałem zaproszonych gości, uroczysty obiad, spotkania wspomnieniowe w klasach, bankietowa kolacja, bal absolwentów (do tańca gra ten sam zespół co przed 10 laty). Przygotujemy moc atrakcji, by ta noc nie została zapomniana.

Warunki uczestnictwa:

1) Wypełnienie zgłoszenia-zamknięte 01.10.2014 (pozyskane przez organizatorów dane służą tylko do identyfikacji osób i do innych celów nie będą przetwarzane).

2) Wpłata 170 zł na Konto Rady Rodziców przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu, ul. Wolności 323
PKO BP S.A. I o/Zabrze, nr 98 1020 2401 0000 0802 0039 7075 z dopiskiem "Zjazd absolwentów".
Dla małżeństw, w których oboje partnerzy uczestniczący w zjeździe są absolwentami "Jedynki", przewidujemy ulgę w postaci pakietu za 300 zł.

3) Sprawdzenie, czy na liście uczestników umieszczono nazwisko absolwenta (nazwisko panieńskie w przypadku absolwentki), który dokonał wpłaty.

4) Rejestracja uczestników w szkole w dniu zjazdu.

Przygotowujemy okolicznościowe wydawnictwo. Jeden rozdział chcemy poświęcić Państwa wspomnieniom, anegdotom szkolnym. Prosimy o nadsyłanie materiałów do 31 maja 2014 r. pod adres:

1) Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
albo listownie
2) ZSO w Zabrzu, ul. Wolności 323, 41-800 Zabrze

Redaktorzy jubileuszowego wydawnictwa zastrzegają sobie prawo dokonania wyboru tekstów, korekt i skrótów.
Autorzy wspomnień proszeni są o dołączenie aktualnego adresu do korespondencji.

Graniczny termin wpłaty to 28 września 2014 r (niedziela). Prosimy, abyście Państwo w miarę możliwości dokonali wcześniejszej wpłaty, gdyż pomoże to organizatorom właściwie zaplanować atrakcje. Liczymy w tym względzie na Państwa życzliwość, wsparcie i zrozumienie.

Do zobaczenia
Organizatorzy zjazdu