• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pracownicy ZSO

Drukuj PDF

W tym menu prezentujemy naszych wspaniałych pracowników.

Chcesz dołączyć do nas?

Tak!

Przejdż do menu kontakt i zapytaj czy są wakaty.

Zapraszamy


PIERWSZY PROFESOR OŚWIATY W ZABRZU 14.10.2012

Dzielimy się sukcesem nauczyciela Jedynki. Doktor nauk matematycznych Janina Duda, wybitny pedagog, otrzymała z rąk Premiera i  Ministra Edukacji Narodowej, jako jedyna do tej pory w Zabrzu, tytuł honorowy Profesora Oświaty. Pani doktor należy tym samym do elitarnego grona beneficjentów tego zaszczytnego tytułu.

GRATULUJEMY PANI PROFESOR I DZIĘKUJEMY!

Grono Pedagogiczne i uczniowie

j1.jpg j2.jpg j3.jpg j4.jpg j5.jpg j6.jpg  


Poetka z naszej Jedynki

Za tom wierszy „Milczenie placu zabaw”  (Wydawnictwo Topos, Sopot 2015) Ewa Olejarz została  nagrodzona w XII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im.Artura Fryza na  najlepszy poetycki debiut książkowy w  roku 2015, „ Złoty Środek  Poezji”, Kutno 2016.

 [ Czytaj całość ]

  od1.jpg od10.jpg od11.jpg od12.png od2.jpg od3.jpg od4.jpg od5.jpg od6.jpg od7.jpg od8.jpg od9.jpg