• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

EDUInspiracje 2016

Drukuj PDF

Dotarła do nas bardzo miła informacja z Warszawy. Nasz  Polsko-Litewski projekt wymiany młodzieży Mov(i)e mountains został nominowany do prestiżowej nagrody EDUInspiracje 2016. Został wybrany spośród wszystkich projektów europejskich realizowanych w całej Polsce. Dostrzegli go eksperci z Fundacji Rozwoju Sytemu Edukacji w warszawie kierując się surowymi wytycznymi Komisji Europejskiej. Celem konkursu EDUinspiracje jest wyłonienie najbardziej wartościowych projektów, szczególnie w zakresie upowszechniania rezultatów i dzielenia się swoim doświadczeniem z innymi. Wielka gala już w listopadzie. Trzymamy kciuki za nasz projekt, choć w tym przypadku sama nominacja to już wielki sukces!

Opracowała mgr Katarzyna Weber - Radzimska

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie