• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mamy pięciu finalistów

Drukuj PDF

Mamy pięciu finalistów ogólnopolskiego konkursu matematycznego

W dniu 16 kwietnia 2016 roku po długich i emocjonujących rozgrywkach matematycznych, odbył się w Warszawie finał Ogólnopolskiego Powszechnego Internetowego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół średnich organizowanego przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Finalistami tego konkursu zostali następujący uczniowie z klasy 3c liceum:  
Jakub Barczyk, Maciej Pawłowski, Mateusz Serkies, Krzysztof Sitko i Jakub Smyk.

Najlepszy, wyróżniający wynik w finale uzyskał Jakub Barczyk.

Do finału zostali zakwalifikowani uczestnicy konkursu, którzy uzyskali odpowiednie progi punktowe w każdym z trzech etapów (pięć tur) oraz w półfinale. Status finalisty przyznano tym uczniom, którzy w finale za rozwiązane zadania dostali co najmniej wymaganą liczbę punktów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów

Opracowała dr Janina Duda

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie