• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Student Fest Zabrze 2016

Drukuj PDF

Uczniowie 3cg mieli okazję uczestniczyć w wykładach popularno-naukowych organizowanych przez Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej.

Podczas części teoretycznej młodzież dowiedziała się jak wygląda i działa robot chirurgiczny, czy Star Wars to science fiction czy raczej nauka, a także kiedy i po co żuć gumę. W części praktycznej uczniowie oglądali sprzęt naukowy, jakim dysponuje PŚ i rozmawiali z studentami Politechniki, którzy w ramach kół naukowych, stworzyli sztuczną dłoń i drukarkę 3D.

 Serdeczne podziękowania dla Basi i Alka za przyłączenie się do nas :)

A po zajęciach przyszedł czas na relaks.

Anna Bałanda

student fest 1.jpg student fest 10.jpg student fest 11.jpg student fest 12.jpg student fest 13.jpg student fest 14.jpg student fest 15.jpg student fest 17.jpg student fest 18.jpg student fest 19.jpg student fest 2.jpg student fest 20.jpg student fest 3.jpg student fest 4.jpg student fest 5.jpg student fest 6.jpg student fest 7.jpg student fest 8.jpg student fest 9.jpg

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie