• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rapowana lekcja języka angielskiego

Drukuj PDF

  IMG_4885.jpg IMG_4887.jpg IMG_4932.jpg

Nauka nie zawsze musi odbywać się w szkolnej ławce, a nauczyciel nie zawsze musi mówić.

Przekonali się o tym uczniowie 3 cg, którzy brali udział w nietypowej lekcji języka angielskiego prowadzonej przez FluecnyMC. Ten nietypowy nauczyciel pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i jego metoda jest uczenie angielskiej gramatyki, słownictwa oraz wymowy za pomocą własnych piosenek hip-hopowych. O tym, że taka metoda jest bardzo skuteczna przekonali się uczniowie naszego gimnazjum, którzy pełni entuzjazmu wzięli udział w jedynych  w Polsce warsztatach z FluencyMC, a z lekcji wynieśli znajomość kilku ważnych idiomów oraz masę pozytywnej energii do dalszej nauki języka angielskiego. Polecamy wam śledzenie FluencyMC na youtubie, a tu próbka jego możliwości- przydatne zwłaszcza przed kartkówką z czasowników nieregularnych.
https://www.youtube.com/watch?v=D_IJnGfozTs

 Opracowała mgr Katarzyna Weber - Radzimska

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie