• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Pasowanie Gimnazjalistów – Trening Kociaków

Drukuj PDF

 W dniu 28 października uczniowie pierwszych klas gimnazjalnych przeszli Trening Kociaków.

Starsi koledzy i koleżanki z klasy 3bg przygotowali dla nich szereg konkursów i sprawdzianów. Były konkursy sportowe, sprawdzian wiedzy o gimnazjum,  sprawdzian wiedzy ogólnej z różnych przedmiotów.  Uczniowie musieli wykazać się wiedzą, sprawnością fizyczną, pomysłowością. Nie oszczędzono także wychowawców (bieg z surowym jajkiem, wygodnie ułożonym na łyżce, jednak gotowym do zeskoczenia z niej w każdej chwili).  Pierwszoklasiści wykazali się wiedzą,  pomysłowością  i talentami. Przygotowali świetne piosenki klasowe, rewelacyjne hasła promujące naszą  szkołę.  Sprawdzono czy KOCIAKI potrafią sprawnie liczyć,  rysować, rymować a przede wszystkim czy potrafią dobrze się bawić i współpracować ze sobą.
Ostatecznie wszyscy otrzymali zaświadczenie o pomyślnym przejściu próby gimnazjalnej, a  najlepiej spisała się klasa 1ag (wychowawca pani Jolanta Żurek).
Dziękujemy uczniom i wychowawcom za wspólną zabawę. Dziękujemy nauczycielom: pani Aleksandrze Ciecierskiej, pani Marioli Urszyc oraz panu Romanowi Stempskiemu za pomoc w organizacji tej imprezy.
Gratulujemy wszystkim i życzymy powodzenia w nauce oraz wspaniałych chwil w murach naszej Jedynki.
Joanna Zajączkowska

[ Galeria ]

 

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie