• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Rajd po Zabrzu

Drukuj PDF

  dyplom2.jpg on.jpg

„Rajd po Zabrzu” to coroczna impreza mająca na celu promowanie historii miasta oraz przybliżanie młodzieży jego zabytków i atrakcji turystycznych.

W tym roku już po raz dwudziesty drugi uczniowie wszystkich zabrzańskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostali zaproszeni przez Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego do wzięcia udziału w różnego typu akcjach składających się na to wydarzenie. Tegoroczna edycja  obejmowała między innymi  konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 3cg Julia Podobińska, której praca Porta znaczy drzwi – zabrzańskie drzwi i bramy z przeszłości – ich krótkie historie została wyróżniona. Julii  gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych edycjach konkursu.

 Opracowała mgr Anna Sarzyńska

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie