• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Dzień Tolerancji i Życzliwości

Drukuj PDF

13 stycznia obchodziliśmy  w naszej szkole Dzień Tolerancji i Życzliwości.

Uczniowie klasy 3a gimnazjum, pod opieką pedagoga szkolnego, przygotowali dla społeczności szkolnej szereg okazji do podzielenia się z innym życzliwością i pozytywnymi emocjami. W klasach odbyły się dyskusje na temat znaczenia  tolerancji  i życzliwości w naszym codziennym życiu.  Była możliwość obejrzenia filmu Duże Zwierzę. Uczniowie mieli okazję wysłać życzliwą pocztę, mogli też podzielić się z innymi miłą wiadomością na Tablicy Życzliwości. Wszystkie klasy zostały zaproszone do wykonania plakatu bądź hasła wyrażającego ich spojrzenie na tolerancję. Najbardziej spodobały się plakaty wykonane przez klasę 1A oraz przez klasę 1 ag. Gimnazjaliści z  kl. 1ag dodatkowo przygotowali wiersz. Kolejnym wierszem podzieliła się z nami Marta Malinowska z klasy 2cg.
Dodatkowo pomocna i życzliwa klasa 3ag postanowiła wesprzeć kolegę i zorganizowała kiermasz z babeczkami  oraz ciasteczkami.  Babeczki dla Was samodzielnie upiekli i świetnie ozdobili.
Znakiem rozpoznawczym Życzliwego i Tolerancyjnego Człowiek był tego dnia  żółty kolor ubrania, emblemacik z buźką, a  może przede wszystkim prawdziwie uśmiechnięta buzia i dobre słowo.
Wyrazem życzliwości i radości były też wspólne tańce  Makarena, Kaczuchy i oczywiści  Belgijka.
Dziękujemy  klasie 3a za przygotowanie imprezy, wszystkim za wspólna zabawę, chłopakom od nagłośnienia za pomoc.  
Kolejna wspólna zabawa już 14 lutego.  Z A P R AS Z A M Y !
Bądźcie dla siebie życzliwi, warto….

[ Galeria ]

 Przygotowała : Joanna Zajączkowska.

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie