• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Zakochaj się w talentach

Drukuj PDF

14 lutego ponownie mieliśmy okazję do oderwania się od codzienności szkolnej i do chwili zabawy.

 

Utalentowani uczniowie, zarówno klas z gimnazjalnych jaki i z klas licealnych, przygotowali dla nas dwa koncerty. Zaprezentowali się fantastycznie! Można Wam tylko pogratulować i pozazdrościć talentu wokalnego, talentu do gry na instrumencie, tańca. Mogliśmy także zobaczyć prace plastyczne Anny Sobieraj z kl. 1ba. Brawo dla Miłosza, który w 30 sekund ułożył kostkę Rubika! Plakaty zapraszające Was do udziału w przeglądzie talentów wykonały uczennice z klasy 1ag.  Równolegle tego dnia obchodziliśmy Walentynki ?. Organizacją obu imprez zajmowała się klasa 1A pod opieką pani Joanny Zajączkowskiej oraz pani Jolanty Żurek. Uczniowie klasy 1A uznali, iż koncerty zorganizowane w Walentynki odbędą się pod hasłem : „Zakochaj się w talentach”. Wykonali dekorację sceny, przystroili dla Was aulę. Tego dnia była okazja, aby otrzymać serduszko z miłą sentencją i oczywiście (to, co bardzo lubicie) działała poczta, tym razem miłosna. W czasie przerw można było potańczyć. Na parkiecie szalała głównie Oliwia z 1A, ale dla innych też było miejsce, wjechał nawet pociąg z 1ag. We wtorek poznaliśmy też nowy skład Samorządu Uczniowskiego - gratulujemy wybranym i życzymy wielu ciekawych pomysłów oraz zapału do ich realizacji.
W czasie długiej przerwy, Samorząd oraz zaprzyjaźnione z nim uczennice klasy 1C zorganizowali dla Was Randkę w Ciemno.  Dagmara i Filip łatwo pokonali swoich rywali ;)
Dziękujemy uczniom klas maturalnych za pomoc w organizacji imprezy  - przygotowanie nagłośnienia. Wspomagał nasz także absolwent, szczęśliwy student – Adrian, któremu również dziękujemy. Dziękujemy uczennicom prowadzącym koncerty, za ich zaangażowanie.
Dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe imprezy.
Gratulujemy klasie 1A organizacji wszystkich atrakcji tego dnia i życzymy Wam dalszych sukcesów w wspólnym działaniu.

Dziękujemy Wszystkim za wspólną zabawę.
Joanna Zajączkowska, Jolanta Żurek

[ Galeria ]

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie