• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

Drukuj PDF

  1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg

W sobotę 11.03.2017 dwie nasze uczennice wzięły udział w 89 Przełajowych Mistrzostwach Polski w Jeleniej Górze na wymagającej trasie (Centrum Gostar). W biegu na dystansie 3 km Julia Bartczak zajęła wysokie 9 miejsce wśród 54 startujących zawodniczek. Tydzień wcześniej podczas Mistrzostw Śląska Julia wywalczyła brązowy medal.
W biegu na 2 km startowała Nicola Szeliga zajmując 30 lokatę na 75 sklasyfikowanych zawodniczek. Ze względów zdrowotnych start Nicoli Szeligi stał pod wielkim znakiem zapytania. Jej miejsce w klasyfikacji generalnej można uznać za sukces. Wielkie gratulacje dla dziewcząt za hart ducha i wolę walki w rywalizacji w tak trudnych warunkach.

Opracował Wojciech Gajewski

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie