• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Laureat konkursu

Drukuj PDF

Z przyjemnością informujemy, iż uczeń klasy IIIc, Mateusz Chłopek, uzyskał tytuł laureata I stopnia w ogólnopolskim konkursie „O złoty indeks Politechniki Śląskiej” w dziedzinie fizyki.

Tytuł ten umożliwia wstęp wolny na studia na wybranych kierunkach Politechniki Śląskiej.
Konkurs ten był podzielony na dwa etapy. Pierwszy z nich dotyczył rozwiązania zadań opublikowanych na stronie internetowej Politechniki Śląskiej i przesłanie gotowych odpowiedzi. Z kolei w drugim etapie uczestnicy rozwiązywali test składający się z 5 zadań otwartych. Przy przekroczeniu progu punktowego i uzyskaniu odpowiedniej ilości punktów można było uzyskać tytuł laureata I, II lub III stopnia.
Serdecznie gratulujemy indeksu i życzymy sukcesów na studiach!

Opracowała mgr Anna Bałanda

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie