• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

KOBIETA RENESANSU!!!

Drukuj PDF

Z dumą ogłaszamy, że nasza uczennica Julia Podobińska (3cg), uzyskała tytuł podwójnego laureata Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych: z języka polskiego oraz z wiedzy o społeczeństwie.

 Jest się czym chwalić, ponieważ Julia jako jedyna w Zabrzu jest zwolniona z aż trzech części egzaminu gimnazjalnego (z części humanistycznej, z części polonistycznej oraz z części przyrodniczej - w zeszłym roku wywalczyła tytuł laureata z geografii). Serdecznie gratulujemy wysokich wyników i życzymy Julii dalszych sukcesów w olimpiadach przedmiotowych w szkole ponadgimnazjalnej.
Dziękujemy również za pracę włożoną w przygotowanie jej nauczycielkom: pani Aleksandrze Kobus, pani Annie Sarzyńskiej oraz pani Krystynie Pilch.

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie