• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs na Mistrza Gramatyki Niemieckiej

Drukuj PDF

7 czerwca 2017 r. odbył się po raz kolejny w naszej szkole Konkurs na Mistrza Gramatyki Niemieckiej.

 Celem konkursu jest motywowanie młodzieży do pogłębiania wiedzy z zakresu gramatyki niemieckiej, rozwijanie zainteresowań językiem niemieckim oraz stworzenie uczniom możliwości wykazania się wiedzą i umiejętnościami wybiegającymi poza materiał lekcyjny.

W kategorii „licealiści” I miejsce zajęła Nikoletta Warzecha 2C, II miejsce z tą samą ilością punktów – Michał Nowaczyk 2C, Marcin Schulz 2D oraz Mateusz Nikowall z 1D, III miejsce Marta Tworuszka z 2D.

W kategorii „gimnazjaliści” I miejsce zajął Dawid Walasek 3ag, II miejsce – Oliwia Majewska 3ag, III miejsce – Julia Gorawska 1cg.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu już za rok.

Opracowała: Magdalena Farafontow

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie