• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Spotkanie przy kominku w ZSO!

Drukuj PDF

082
W zeszłym tygodniu w piątek (27.10.2017) w naszej szkole odbyło się Spotkanie przy kominku z cyklu Firesight Gatherings z gry Hearthstone. Wiele osób mogło przyjść do nas samemu lub ze znajomymi i wspólnie pograć w grę Hearthstone lub dopiero ją poznać. Uczestnicy spotkania mogli pograć przeciwko sobie lub ze sobą

korzystając ze specjalnej funkcji dostępnej przy tym wydarzeniu-trybu 3v3, a także przedyskutować swoje talie z innymi graczami. Podczas wspólnej gry i zabawy goście naszej Jedynkowej Karczmy mogli także obejrzeć różne transmisje na żywo ze streamów graczy Hearthstone wyświetlane w tle dzięki projektorowi. W atmosferę wspólnej karczemnej biesiady uczestników wprawiała karczemna muzyka. Wstęp na Kominek był całkowicie bezpłatny. Organizatorami Kominku byli:

 

-Adam Kowalski (IB)
-Michał Kapis (IB)
-Jakub Szymusiak (IB)
Planujemy w niedalekiej przyszłości urządzić następne wydarzenie tego typu! Serdecznie zapraszamy!

 

Hearthstone galery

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie