• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs Wiedzy o Zabrzu

Drukuj PDF

 thebestreda

8 grudnia 2017 roku, odbył się VI Miejski Konkurs Wiedzy o Zabrzu dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało czworo uczniów.

Dwójka gimnazjalistów i dwójka licealistów. Wykazali się oni ogromną znajomością historii, topografii naszego miasta, co zaskutkowało zdobyciem przez naszych uczniów wielu nagród. Rafał Reda zdobył I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych, a Wojciech Trojanowski zdobył w tej samej kategorii III miejsce. Natomiast w kategorii gimnazjów Jakub Geisler zdobył V miejsce. Ponadto Rafał Reda otrzymał nagrodę specjalną od znanego zabrzańskiego historyka - Pana Dariusza Walerjańskiego. Gratulujemy sukcesów i życzymy uczniom dalszej wytrwałości w zgłębianiu wiedzy o Zabrzu.

 

Opracowała mgr Anita Hnatyszyn

Galeria zdjęć

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie