• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

" Urodziny Profesora Religi, czyli miejmy serce dla każdego!"

Drukuj PDF

dr Bodzio
 16-go grudnia przypadła kolejna rocznica urodzin Profesora Religi. Z tej okazji 1C zaprosiła społeczność szkolną na "urodzinowe przerwy", w czasie których można było podpisać się pod LAJKIEM DLA RELIGI!:)

Na przerwach poprzedzających długą uczniowie zostali  zachęceni do zabawy w dobieranie serduszek. Osoby, które znalazły swoją drugą połówkę serca (nomen omen), zgłosiły się do kadry lekarskiej, która –choć zajęta była przeprowadzaniem operacji – znalazła możliwość, by zwycięzcom wręczyć nagrody.  Nad kondycją uczniów i nauczycieli czuwał dr Bodzio.
Wszystkim uczestnikom zabawy bardzo dziękujemy i zachęcamy do obejrzenia zdjęć umieszczonych w galerii.

 

 

 Barbara Dziubak-Skotniczna –wychowawczyni 1c

Urodzinowa galeria zdjęć

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie