• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Samorząd Uczniowski

Drukuj PDF

Do druku.jpg _DSC0504.jpg _DSC0513.jpg _DSC0514.jpg _DSC0516.jpg _DSC0523.jpg

Nowa Rada Samorządu Uczniowskiego

5 listopada odbyły się w naszej szkole wybory do nowego Samorządu Uczniowskiego.

Przewodniczącą została Izabella Ogrocka, wiceprzewodniczącym Patryk Fussek, a sekretarzem Emilia Malicka.
Sekcja sportowa pod opieką Kamila Rahla prowadzona będzie we współpracy z Damianem Otto. Sekcja kultury w dalszym ciągu znajduje się pod kierownictwem Ewy Gaweł, tym razem jednak współpracuje z Mateuszem Choiną i Łukaszem Stankowskim. Od nowego roku szkolnego posiadamy także sekcję organizacyjną, w której znajdują się: Marta Pęcak, Magdalena Krzyk, Agata Rempuszewska, Piotr Wichary, Kamil Wojtaszczyk i Maciej Nowobilski. Frekwencja podczas tegorocznych wyborów wyniosła 61%.

Opracowała: Ewa Gaweł IIb