• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Witamy na stronie głównej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zabrzu

Międzynarodowa Konferencja Naukowa

Drukuj PDF

 6

W dniach 16 i 17 listopada 2017r. odbyła się 21. Międzynarodowa Konferencja Naukowa z cyklu "Kultura Europy Środkowej" pod tytułem "Praca, jej rola i funkcje społeczne na przestrzeni wieków w kontekście Europy  Środkowej".

Więcej…
 

Sukces matematyczny naszego gimnazjalisty

Drukuj PDF

phoca thumb l dyplom nudnamat

Uczeń klasy 3g Mateusz Pielok został finalistą XXVI Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego "Nudna Matematyka" dla klas trzecich szkół gimnazjalnych, organizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach.

Więcej…
 

Mistrzostwa Gliwic Modeli Halowych

Drukuj PDF

phoca thumb l 2

Od kilku lat Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych w Gliwicach organizuje Mistrzostwa Gliwic Modeli Halowych. Impreza odbyła się 11 listopada 2017 r. na hali Politechniki Śląskiej OSiR w Gliwicach.

Więcej…
 

Konkurs wiedzy o Patronie

Drukuj PDF

  DSC0167

15 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Zbigniewie Relidze.
Został on zorganizowany przez panią Annę Sarzyńską razem z uczennicami z jej klasy wychowawczej w ramach obchodów Tygodnia Patrona. Uczniowie, którzy brali udział w konkursie musieli wykazać się sporą wiedzą o życiu zawodowym jak i prywatnym profesora Religi.

Więcej…
 

Wymiana polsko – niemiecka w Wolfsburgu

Drukuj PDF

vwolfsburg

W dniach 23-30 października część uczniów klas trzecich gimnazjum udała się na wymianę młodzieży polsko-niemieckiej do Wolfsburga w Dolnej Saksonii.

Więcej…
 

Sukcesy sztafet

Drukuj PDF

2

Bardzo dobrze startowali nasi uczniowie w cyklu biegów przełajowych.
Nasze uczennice liceum najpierw zdobyły tytuł Mistrzyń Zabrza. Następnie były bezkonkurencyjne w zawodach rejonowych, wygrywając z dużą przewagą nad pozostałymi sztafetami.

Więcej…
 


Strona 5 z 56

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie