• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

"Tydzień Patrona"

Drukuj PDF

religa

W dniach 13 – 17 listopada w naszej szkole zorganizowany zostanie „Tydzień Patrona, prof. Zbigniewa Religi”. Przewidujemy zaproszenie wielu gości, prelegentów, którzy podzielą się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem z różnych dziedzin nauki, także medycyny.


Na 16 listopada chcemy do szkoły sprowadzić ambulans „do poboru krwi” z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach. Pracownicy medyczni przedstawiliby  na wstępie prelekcję na temat krwiodawstwa, a następnie przeprowadzili akcję poboru krwi. Aby ta inicjatywa się powiodła i przyniosła konkretne efekty, potrzebni są ochotnicy – potencjalni dawcy krwi. Zachęcamy rodziców, znajomych, pełnoletnich uczniów, aby zgłosili u mnie chęć zostania honorowym dawcą krwi. Punkt poboru zostałby zorganizowany w szkole w godzinach 12:00 – 16:00. Dokładny termin podamy do wiadomości, gdy zbierze się grupa chętnych. Jeżeli nie uda się nam zachęcić odpowiedniej ilości ochotników, przedsięwzięcie to nie dojdzie do skutku.

 

 Czekam na zgłoszenia potencjalnych dawców: rodziców, znajomych oraz  pełnoletnich uczniów do poniedziałku 6 listopada do 10:00.

Ewa Krzyszczak

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie