• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mistrzostwa Gliwic Modeli Halowych

Drukuj PDF

phoca thumb l 2

Od kilku lat Gliwickie Stowarzyszenie Modelarzy Lotniczych w Gliwicach organizuje Mistrzostwa Gliwic Modeli Halowych. Impreza odbyła się 11 listopada 2017 r. na hali Politechniki Śląskiej OSiR w Gliwicach.

 
Gimnazjum nr 1 w Zabrzu reprezentowali uczniowie z klasy 3a: Cieśluk Daria, Mathea Wojciech, Cieplik Antonik i z 3 C: Pol Kamil, Pol Jakub, Palic Tomasz, Stasiński Tomasz, Fedorów Michał, Groszek Szymon.   
Zawodnicy startowali w dwóch klasach modeli: kartonowe i styropianowe.  Długość każdego lotu mierzona jest w sekundach. Najlepszym zawodnikiem w „styrkach” okazał się Tomek Pelic i zajął VI miejsce punktowane.
Zawodnicy zdobyli V miejsce drużynowo.
Zawodnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych zawodach halowych.

 

Opracowała mgr Mariola Pomorska

Galeria zdjęć z imprezy

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie