• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Konkurs wiedzy o Patronie

Drukuj PDF

  DSC0167

15 listopada 2017 roku w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o Zbigniewie Relidze.
Został on zorganizowany przez panią Annę Sarzyńską razem z uczennicami z jej klasy wychowawczej w ramach obchodów Tygodnia Patrona. Uczniowie, którzy brali udział w konkursie musieli wykazać się sporą wiedzą o życiu zawodowym jak i prywatnym profesora Religi.


Klasa IA reprezentowana była przez Julię Nitę, Julię Krupę oraz Katarzynę Polak, IB przez Julię Wojtaczkę, Natalię Chodacz i Wiktorię Watołę, IC przez Maksymiliana Matusiaka, Tomasza Widerę oraz Aleksandrę Kurowską, zaś ID - przez Bartosza Kacprzyka, Martynę Lorentowicz oraz Martynę Gut-Misiagę. Zwycięzką reprezentacją okazała się trójka uczennic z klasy IB.
Gratulujemy! 

Opracowała: Joanna Szyguła, zdjęcia: Dominika Kuna

 

KONKURSOWA GALERIA

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie