• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Gotuj z klasą i nie tylko...

Drukuj PDF

gotowanie

W dniu 15.03.2018 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Zabrzu odbyła się kolejna edycja konkursu pt. „Gotuj z klasą i nie tylko...”.

Uczniowie uczestniczyli w zabawie dydaktycznej z różnych dziedzin życia, m. in. z zakresu gastronomii. Rozpoznawali zabytki miast, brali udział w kalamburach literacko-filmowych, tworzyli własne kanapki i cukiernicze ozdoby. Układali również klocki REKO. Poznali także pracownię dla technika weterynarii, w której zawodnicy uczyli się zszywać części ciała kurczaka.
Za każde zadanie uczniowie zdobywali punkty. Najwięcej zgromadziła ich drużyna ZSO w Zabrzu i zdobyła I miejsce. Nagrodą dla zwycięzców był poczęstunek deserem.

 

Uczestnikom konkursu gratulujemy.
Mariola Pomorska

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie