• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

SUKCESY W MEMORY MASTER 2018

Drukuj PDF

 memory1

W jesiennej edycji ogólnopolskiego konkursu leksykalnego z języka angielskiego Memory Master nasi uczniowie odnieśli bardzo duży sukces. Konkurs kierowany był do szkół podstawowych i gimnazjów. 6 uczniów uzyskało wyróżnienie, a aż 7 uzyskało tytuł Laureata. To jeszcze lepiej niż rok temu. Największy sukces odniosła Wiktoria Nawrocka z klasy 2 cg uzyskując 99 punktów na 100, co było najlepszym wynikiem w szkole.

 

LAUREACI II stopnia:
Wiktoria Nawrocka 2 cg
Julia Gorawska 2 cg
Wiktoria Moj 2 cg
Daria Wywrót 3 ag
Paulina Drozdzowska 3 ag

LAUREACI III stopnia:
Adam Kołt 2 cg
Laura Zeidler 3 cg

WYRÓŻNIENIA:
Katarzyna Drożdż 3ag
Mateusz Pondo 3 ag
Dominika Maj 3 cg
Julia Palenga 3 ag
Sebastian Kowalski 3 cg
Sara Jamróz 3 ag

Wielkie gratulacje dla zwycięzców i wyróżnionych.

Opracowała
mgr Anna Kossowska

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie