• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Wycieczka do Lwowa

Drukuj PDF

Lviw

W dniach od 28 do 30 maja 2018 roku braliśmy udział w wycieczce do Lwowa. Miasto zachwyciło nas swoją architekturą, różnorodnością kulturową i wyznaniową - każdy znalazł coś co go zainteresowało.

Wielką radość sprawiało nam odkrywanie polskich śladów w tym niezwykłym mieście. Interesującą osobą była nasza przewodniczka oprowadzająca nas po Lwowie, pani Ada. Spacer po Cmentarzu Łyczakowskim skłonił nas do głębokich refleksji. Zapaliliśmy tam znicz na grobie Marii Konopnickiej i na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Dowiedzieliśmy się, że Lwów jest miastem zabytków i kawy. Każdy z nas miał okazję skosztować wspaniałej kawy i słodyczy. Dodatkowych doznań smakowych dostarczyła nam kolacja o regionalnym charakterze w "Lwowskiej Premierze". Miasto wszystkim się bardzo podobało, zamierzamy do niego powrócić. Lwów znalazł miejsce w naszych sercach!

Barbara Guzdek, Maria Żydowicz (3bg)

 

Galeria z pięknego Lwowa

 

I LO Brązowa Szkoła 2018

Nasze galerie